Wrocław

  • Roto
  • Rolety przeciwsłoneczne

Rolety przeciwsłoneczne

W naszej ofercie znajdziesz 2-a rodzaje wewnętrznych rolet przeciwsłonecznych Roto: rolety ZRS oraz ZRE.

Roleta wewnętrzna Roto ZRS do okien dachowych Roto to nie tylko element, który upiększy wnętrze, ale przede wszystkim ochroni Cię przed oślepiającym słońcem i zapewni odrobinę prywatności. Doskonała zarówno do pokoju dziecinnego jak i wytwornego salonu. W połączeniu z markizą zewnętrzną Roto bardzo skutecznie ogranicza nagrzewanie się pomieszczenia nawet w największy upał. Roletę przeciwsłoneczną Roto ZRS możesz zatrzymać w trzech pozycjach za pomocą specjalnych haczyków.

Z kolei roleta przeciwsłoneczna Roto ZRE ma takie same właściwości i taką samą tkaninę co roleta ZRS, różni się tym, że można zatrzymać ją w dowolnym momencie na oknie Roto (posiada boczne prowadnice).

Obie rolety występują w kilkudziesięciu wersjach kolorystycznych i pasują do wszystkich modeli okien dachowych Roto poza serią Ecoline (pierwsze cyfry z tabliczki znamionowej okna Roto: 320- or 33- or 520- or 53-).

Rolety Roto ZRS i ZRE nie mają właściwości zaciemniających. Jeśli interesuje Cię całkowite zaciemnienie, tutaj znajdziesz rolety zaciemniające Roto.

Jeśli masz pytania - przyjedź lub zadzwoń:

ARTTEL Rolety do okien dachowych
VELUX, FAKRO i Roto

ul. Gajowicka 95, pok. 112
53-421 Wrocław
tel. 71/ 725 60 01

Zapraszamy do oglądnięcia na żywo wystawek i kolorów rolet dachowych VELUX, FAKRO i Roto także klientów z całego dolnośląskiego.

Jeśli będziesz chciał złożyć zamówienie prosimy, abyś wcześniej spisał dane z tabliczki znamionowej swojego okna dachowego. Nie mierz okien! Tutaj znajdziesz instrukcję, jak to zrobić.

Uwaga: nasz Punkt Sprzedaży rolet dachowych został przeniesiony z Bielan Wrocławskich.

Jeśli chcesz zobaczyć kolory i poznać ceny, zapraszamy do naszego sklepu internetowego z roletami przeciwsłonecznymi Roto.

Rolety przeciwsłoneczne Roto . Wrocław . Jelcz Laskowice . Brzeg Dolny . Strzelin . Dzierżoniów . Namysłów . Brzeg . Świdnica . Sobótka . Oleśnica . Oława . Wołów . Jawor . Oborniki Śląskie . Trzebnica . Kłodzko . Kobierzyce . Ząbkowice Śląskie . Środa Śląska . Głogów . Lubin . Strzegom . Sobótka . Milicz . Świebodzice . Polkowice . Syców . Bielany Wrocławskie . Twardogóra